Power Bank 5000 mAh with illuminated logo
Product code: EG061713
Color: beige
Available colours
Availability
| Color | 24 hours | 3-4 weeks |
|---|---|---|
| EG061713 | 491 pc. | --- |
| Mark group | Print size | Term of marking |
|---|---|---|
|
DC2 (UV print up to 30 cm2) Colors max: Full color |
3 x 3 cm | Wednesday, 20 May 2026 |
|
L2 (laser engraving) Colors max: 1 |
3 x 3 cm | Wednesday, 20 May 2026 |
| Specification | |
|---|---|
| Brand | Import 24h |
| Color | (13) beige |
| Material | bamboo |
| Capacity | 5000 mAh |
| Product size | 10,7 x 6,7 x 1,7 cm |
| Weight | 0,132 kg |
| Country of origin | China |
| Duty number | 85076000900 |
| EAN | - |
| Packaging | |
|---|---|
| Package | carboard box |
| Small package | 1 pcs. |
| Large package | 50 pcs. |
Bamboo and wood are natural materials, so each product may vary slightly, which also affects laser engraving. These differences do not affect the use of the product and cannot be grounds for a complaint.